Nejkrásnější vzpomínka

6. srpna 2011 v 3:44 | © Tajemná Temnota
Rubrika: Příběhy


Ave!
Dneska tu pro vás mím svojí první povídku. První, kterou jsem napsala. Vytvořila jsme sice už spoustu, ale žádnou jsem zatím nebyla schopna napsat. Vymyset příběh jde celkem samo, ale psát to? Tak to už se mi nechce, bohužel. Ale snad je všechny jednou napíšu, doufám.
Dneska tu pro vás mám, ale něco trochu jiného. Včera mi kamarád říkal, že napsal svůj první drabble, což je povídka která má přesně sto slov a musí v ní být obsažena předem určení slova. Docela mě to zaujalo a tak jsem si řekla, že bych mohla skusit něco podobného. A jako tipický umělec jsem se rozhodla, že se nebudu omezovat jenom na sto slov. Sto slov je strašně málo, když chcete něco říct. A tak jsem zašla na tu stránku a vylosovala jsem si ta slova, která bude povídka obsahovat. Řekla jsem si, že to prostě napíšu s těmi slovy která mi vyjdou první at budou jaká budou. A ted už si můžete přečíst jak to dopadlo.


Moje vylosovaná slova byla: škvára, pudr, podkopat, uzákonit, stavit se. V textu budou označena kurzívou.

Nejkrásnější vzpomínka


Napsala: Tajemná Temnota
***Když jsem se ráno pobudil, byl krásný den. No vlastně, když o tom tak uvažuji, nebylo to ráno, ale dopoledne. Venku bylo hezky a tak jsem se rozhodl, že se odpoledne půjdu projít. Celý den jsem poslouchal Children Of Bodom a teprve když už se odpoledne blížilo ke konci, odhodlal jsem se a šel. Na silnici byla zrovna nově pložená škvára.Šel jsem se podívat dolů k jezeru, nebo spíše jezírku které je sice malé, ale i tak je skvostem krajiny našeho jinak docela obyčejného města. Cesta byla docela příjemná, venku se už ochladilo a tak jsem nepotkávál žádné divně mě sledující obyvatele našeho města jako obvykle. Ano na černovlasého týpka s gládama a nalakovanýma nehtama se přece musí každý podívat...
Nakonec jsem pomalu došel až k jezírku. Ale nebyl jsem tam sám. Spatřil jsem snad tu nejkrásnější bytost jakou jsem kdy viděl.
***Seděla tam na trávě dívka a kreslila. Její dlouhé černé vlasy sahaly až na zem a lehce se dotýkaly zelené letní trávy. Její černé nehty odrážely se od sněhověbílého papíru na nějž kreslila. A její glády dotýkaly se země na které seděla s takovou lehkostí, že tráva pod nimi snad o nich ani nevěděla.
Nemohl jsem odtrhnout pohled. Byla tak krásná! Přišel jsem trochu blíž. Všimla si mě, a usmála se.
Vypadala, že má velmi dobrou náladu ukázala mi abych si přisedl. Sedl jsem si tedy vedle ní a jen jsem se na ní díval. Nejsem zrovna moc upovídaný typ a tak jsem nevěděl co dělat.
"To je dnes ale hezký den že?" řekla. Byl jsem velmi rád, že začala ona i když taky vypadala, že je na tom asi podobně jako já. "Ano to je," odpověděl jsem. Pak sem se podíval na její obraz. Kreslila jezírko před kterým jsme seděli. "Moc hezké," řekl jsem. "Ale škoda že to není jezero Bodom."
Usmála se "Ano, to opravdu je."
Byl jsem docela překvapen, že mi na takovou hloupost odpověděla, ale byl jsem zároveň i velmi rád. Nakonec jsme si povídali až do večera. Zjistil jsem, že máme mnoho společných zájmů, máme rádi stejnou hudbu a dokonce máme i stejný pohled na svět. Byla to osoba, která mi byla blíže než jakákoliv jiná. Nakonec jsme si dali telefoní čísla a oba odešli domů.
Bylo to opravdu krásně strávené odpoledne, nejkrásnější jaké jsem kdy zažil.
***Další den jsem jí chtěl zavolat, ale protože jsem člověk který nerad mluví a ona je na tom podobně, raději jsem jí napsal zprávu. A ona odpověděla. Znova jsme se sešli a sblížili se ještě více. Brzy se z nás stali nejlepší přátelé ale já bych řekl, že něco víc. Byly to ty nejkrásnější dny v mém životě.
***Po pár měsících jsem si řekl že bychom se mohli posunout dál. Protože jsme se už vemi dobře znali chtěl jsem jí nabídnout BDSM poněvač jsem věděl, že se o něj oba dva zajímáme.
Při příští schůzce jsem se tedy chtěl zeptat.
Myslel jsem ale, že to nezvládnu. Bylo to snad ještě těžší než podkopat se pod celou Amerikou. Ale nakonec jsem to zvládl a ona souhlasila.
***Za pár dnů jsem jí napsal, že bych se tedy stavil. Přišel jsem tedy k ní. Nejprve jsme si povídali a dohodli se co a jak uděláme. Pak jsme si sedl na postel a čekal. Ona na sobě měla krásné dlouhé černé šaty, seděla u zrcadla a rozjasňovala svůj obličej bílým pudrem. Byla ještě krásnější.
Až byla připravená lehla si vedle mě. Vzal jsem si tedy bič a pomalu jí sundával její krásné šaty.
Byla tak krásná a tak nevinná. Nemohl jsem jí prostě jen tak zbít. I když jsem se jí dotýkal bičem, bylo velmi jemně a opatrně, to co jsem dělal se jí však líbilo. Nakonec neměla na zádech ani jediný šrám, ale oba jsme byli spokojení.
"Tohle by měli uzákonit ve všech zemích," řekla pak když se oblékla zpět do svých krásných šatů a sedla si naproti mě. Drželi jsme se za ruce. A pak jsme se poprvé políbili.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 maglaiz maglaiz | Web | 8. srpna 2011 v 10:01 | Reagovat

Musela jsem si to přečíst dvakrát. Moc se ti omlouvám, jestli tě zklamu, ale tenhle styl povídek není můj oblíbený, přesněji řečeno se tomuto stylu vyhýbám. Věřím, že někomu se tohle může líbit. Dalo by se říci, že je tam všechno: erotika, láska. Někdo by řekl, že je to skvělé. Po slohové stránce k tomu nemám nějaké výhrady, ale po stránce obsahové ano. Holt na mne je to tak trochu... hmmm jak to nejlépe nazvat... zvrácené? Tím nechci říci, že ty jsi zvrácená. O mně by si zase každý musel myslet, že jsem psychicky narušená, když mými nejoblíbenějšími hrdiny v mých povídkách jsou schizofrenici nebo jinak psychicky nemocní lidé. Prostě se o to zajímám. Fascinuje mě to. A myslím si, že podobně je to i u tebe.

2 vivienne vivienne | Web | 9. srpna 2011 v 19:29 | Reagovat

zvláštní

3 lovelesskaa lovelesskaa | E-mail | Web | 15. srpna 2011 v 1:08 | Reagovat

... mě se to líbí! XD je to hezké a BDSM je celkem dobrá záležitost... a tvoje povídka je hezká, podle mě sice krátká, ale já toho taky moc nenapsala, abych to mohla komentovat negativně XD... takže super ^^

4 Reni Reni | 13. listopadu 2011 v 22:10 | Reagovat

Opět zajímavé. Určitě v psaní pokračuj, tyhle témata mě fakt zajímají. taky je zajímavé, že píšeš povídky v mužském rodě.

5 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 13. listopadu 2011 v 22:20 | Reagovat

[4]: Děkuju.
A víš, že jsi porvní osoba která si toho všimla? :-D

6 Blangela Blangela | Web | 16. ledna 2012 v 20:26 | Reagovat

Tak, co je tady z tvých povídek, vše mám přečteno...a už se zajímám, kdy bude další xD Jsem hrozná. Stihla jsem to asi za hoďku xD Hele, když už píšeš BDSM, upířiny a já-nwm-co-ještě, nechceš taky zkusit yaoi? :D Nebo tě to baví jen číst? :D bych si docela něco přečetla xD A najít dobrej je proklatě těžký :/

7 Dea†hGirl Dea†hGirl | Web | 28. února 2012 v 16:22 | Reagovat

To je krásne! Fascinuje ma to :) Musím  si  prečítať aj ďalšie tvoje poviedky ;)

8 Anne-Adie Anne-Adie | Web | 5. dubna 2012 v 11:41 | Reagovat

náhodou natože tohle byla tvoje první povídka... se to naprosto dokonalý.. a ta poslední věta je prostě úplně úžasný zakončení..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama