Strašidelný dům (Satanova nevěsta)

8. ledna 2012 v 12:05 | © Tajemná Temnota
Rubrika: Příběhy


Ave!
Zase další šílený příběh. Prostě mě to tak nějako napadlo xD.
Možná by se tomu dalo říkat i horor, kdyby to bylo lépe zpracované xD, ale já se o horor nesnažila, tak je to, co je.
Jako vždy kritiku si nechte a dobře si rozmyslete jestli si to vážně chcete přečíst.
Strašidelný dům (Satanova nevěsta)


Napsala: Tajemná Temnota
***Bylo krásné ráno. Dostal jsem zprávu od své kamarádky, abych jí odpoledne navštívil. Už jsme se nějakou dobu neviděli, tak jsem to pokládal za dobrý nápad a měl z toho radost.
Celý den jsem nedělal prakticky nic až na čtení nějakého starého románu, který mě musím se přiznat velmi zaujal, až jsem málem zapoměl, že už musím jít.
***Protože bylo léto, venku ještě svítilo slunce a zpívali ptáci. Šel jsem cestou kolem parku a říkal si, co asi budeme s Anitt dělat. Anitt byla moje kamarádka. Byla vysoká, štíhlá, ráda nosila barevné oblečení a balerínky. Měla melírované blond vlasy a taky ráda nosila sluneční brýle.
***Procházel jsem zrovna okolo hřbitova s kostelem, když tu najednou vyběhl z kostela farář a zvolal "Počkej chlapče!" Přiběhl ke mně a něco mi vecpal do ruky. "Na, tu máš, budeš to potřebovat," řekl a pak zase zmizel do kostela stejně rychle jako se tu objevil. Podíval jsem se co mi to dal. Svěcená křída. K čemu mi to bude? Pomyslel jsem si, ale dal jsem si jí kapsy. Nevěnoval jsem tomu nijak velkou pozornost a za chvíli jsem už byl u Anitt. ***Vypadala, že mě vemi ráda vidí. Celou dobu se smála a hýřila energií. Povídali jsem si až do setmění a pak mi řekla, že mi chce něco ukázat. Souhlasil jsem. "Ale není to tady, je to venku," řekla. "Musíš jít semnou."
No a tak jsem tedy šel. "A co je to Anitt?" chtěl jsem vědět.
"Až tam budem, tak to uvidíš," řekla a usmála se. Šli jsme a šli až jsme došli k lesu.
***"Jen pokračuj," řekla a znova se usmála. "To by mě jako fakt zajímalo, proč mě ted potmě taháš do lesa? Nemohlo to počkat do rána?" zeptal jsem se.
"Ne nemohlo," řekla mi. A tak jsem jí tedy následoval.
***Šli jsme pořád hlouběji. "To bych rád věděl, co tímhle tím zamýšlíš. Je to ještě daleko?"
"Ne už jsme skoro tady," řekla a opravdu, už jsem před námi viděl nějaký starý dům.
Šli jsme k němu a Anitt se celou dobu umívala. Než jsme vešli dovnitř urthla si ještě lískovou větvičku.
"Na co to máš?" zeptal jsem se. "Uvidíš," odpověděla a pak vytáhla klíč, který skovávala pod kamenem. Moc se mi to tam nelíbilo, ale věřil jsem jí. Pak odemkla a my vešli dovnitř.
***Všude byla tma, podlaha byla stará, dřevěná a strašně vyrzala. Anitt rozsvítila světlo.
Fuj! Všechno bylo tak strašně hnusné, podlaha nejen že byla stará, ale byla taky pochcaná a špinavá od jakéhosi hnusu. Stěny na tom byly podobně a ještě na nich byly načmarané někajé nápisy. "To je krev??" zeptal jsem se. Nic mi neřekla, "Kde to sakra jsme? A co mi to chceš ukázat?"
"Uvidíš, a veř mi, že budeš rád a budeš mi vděčný, že jsem tě vzala s sebou," řekla mi a usmála se, jako se vlastně usmívala celý den.
Ani nevím jestli ve mně ten barák budil víc hrůzu nebo odpor. Jako milovník hororů, jsem měl rád opravdu zajímavá místa, ale tohle bylo jiné. A hlavně, co tady dělá ona? Milovnice romatických komedií a dicko-popu? Děsilo mě to.
***"Tak pojd zamnou," řekla mi vesele a vedla mě do vedlejší místnosti.
Zděsil jsem se. Na podlaze tam klečel nějaký kluk, nohy měl svazané k sobě a ruce a přivazáné ke kolenům.
"Co je tohle??!! Kurva Anitto???!!!" ječel jsem.
"To je.." nestačila to doříct. Obešel jsem ho, abych se na něj mohl podívat. "To je Petr že?" Petr byl Anittin přítel, neznal jsem nikoho hodnějšího, milejšího a laskavějšího než byl on. "Cos mu to udělala?!"
"Jen to, co si zasloužil!" řekla.
"Nic jsem ti neudělal," špitl Petr ve své nepohodlné poloze.
"Možná jo a možná ne. Ale to je jedno poněvač tě potřebuju abych získala jiného milého. Lepšího."
"Ty ses snad úplně pomátla?! Co má tohle všechno zmenat???" byl jsem šílený vzteky i strachy.
"Jen mlč a but rád, že můžeš být přitomen při tomto obřadu," řekla mi Anitta.
"Jakém obřadu? Co to meleš?!"
Odpověd jsem nedostal.
***Anitta si vzala lískovou větvičku, kterou utrhla před domem a začla Petra třískat.
"Auu, auuu."
"Co to děláš?! Nech ho!" snažil jsem se vyrvat jí to z ruky.
"Dej pokoj!" odbyla mě a neustále chtěla pokračovat.
"Přestaň ho mlátit a okamžitě mi vysvětli co se tady ksakru děje!"
"Potřebuju si získat přízeň svého ženicha a tady tohodle ubožáka mu obětuju," při tom ukázala na Petra.
"Ty ses fakt totálně zbláznila!"
"Pchhhh," prskla na mě jako vzteklá kočka a přemístila se na druhou stranu místnosti.
***Teprve ted jsem si všiml, co tam bylo. Na zdi visela lebka kozla a pod ní byl jakýsi oltář na kterém byly svíce, 6 rudých 6 bílých a 6 černých. Anitta je všechny začala zapalovat. Pak vzala nějakou starou knihu a začala cosi odříkat. "Co to děláš? Zbláznila ses?" chytla mě za ruku a přitáhla k sobě. Pak semnou klekla a dala moji ruku nad plameny svíček. "Au! Co to děláš?"
"A ted přísahej, že budeš navždy oddaný Pekelnému Veličenstvu, mému milovanému Satanovi!"
Vytrhl jsem ruku z jejího sevření a postavil se. "Cože?!! Tobě fakt přeskočilo!!!! Nejsi normální!!!!" nevšímala si mě a pořád něco odříkavala. "Přestaň!! Prestaň!! Mlč!" snažil jsem se jí v tom zabránit. Chytil jsem za ramena a cloumal s ní. "Přestaň s tííím!!! Snažil jsem se jí vyrvat tu knihu, ale nešlo to. To by mě zajímalo od kdy má tolik síly. Otočila stránku, začala odříkavat něco jiného vzala si zas tu lískovou větev a začla mlátit Petra. "No tak kurva dost už!!! Vždyt nás všechny zabiješ!!!! Snažil jsem se jí to vyrvat, uklidnit jí, přesvěčit jí, nebo jí prostě jen držet, ale nešlo to. Petr fňukal bolestí a ona byla úplně mimo, byla jako sfetovaná a děsně se smála.
***Najednou se začaly ozývat divné zvuky a pak se celý dům začal třást. "COS TO UDĚLALA???!!!"
Ona se jenom smála "Už je to tady," radovala se. Najednou dům zachvatily plameny. "Pojd rychle," řekla mi, chytla mě za ruku a s úsměvem na tváři semnou utíkala ven. "A co Petr? Nemůžeme ho tam nechat!!!" "Ale můžeme," řekla a stále se usmívala. Zachvíli byl už dům v plamenech a my stáli před ním. "Za chvíli už můj miláček příjde," jásala Anitta a poskakovala a tleskala rukama.
***Najednou ale oheň začal postupovat. Rozhořela se tráva a vypadalo to, že oheň míří přímo k nám. Anitta se vyděsila a oba jsme začali utíkat. Pruh hořícího plamene se pomalu táhl za námi. "Co budeme dělat? Co budeme dělat?" panikařila Anitta. " A to se ptáš mě???" vyčetl jsem jí.
***Najednou jsem si vpoměl na faráře a jeho svěcenou křídu, pořád jí mám v kapse. "Já vím co!" řekl jsem, vzal jsem křídu a nakreslil na zem velký kruh. Oba jsme do něj vešli. Oheň nás brzy dohnal, u kruhu se ale zastavil a podél čáry nakreselné svěcenou křídou udělal hořící kolo, dovnitř se nedostal. Plameny za chvíli šlehaly několik mětrů vysoko a my nevěděli, co budeme dělat. Držel jsem Anittu v náručí a díval se do plamenů. "Je mi to líto, je mi to moc líto," zajíkala se Anitta. "To bude určitě dobrý," řekl jsem jí a přitiskl víc k sobě. "Je to pekelný oheň?" zeptal jsem se za chvíli. "Ano je," odpověděla mi Anitta. "A myslíš, že jsem dobrý člověk?" "Ano, jsi jeden z těch nejlepších lidí, které znám," "Dobře tedy," řekl jsem. "Co chceš dělat?" zeptala se Anitta. "Když není žádná možnost, jak se odtud dostat, musíme skrz." "Ne!" křičela Anitta. "Apoň to skusím," řekl jsem a natáhl ruku k plamenům. Pak jsem jí dal dovnitř. Plameny zmizely, jako by se propadly do země. Oba jsme se rozhlíželi kolem.
***"Ty jsi to dokázal!" řekla Anitta a radostně mě obejmula.
Ač snad všechno kolem hořelo, po ohni tu nebylo ani památky. Dům vypadal přesně tak, jako když jsme k němu přišli.
"Petr!" řekl jsem a oba jsme se rozběhli do domu. Otevřeli jsme dveře. Nic se mu nestalo, byl polomrtvý strachy, pochcaný, ale jinak naprosto v pořádku, pokud tedy nepočítám rány které mu udělala Anitta. Rozvázali jsme ho a vzali domů, kde jsme se o něj postarali.
"Jakto, že se mu nic nestalo?" zeptala se Anitta. "Říká se, že dobrého pekelný oheň nespálí. A asi to je pravda," řekl jsem.
***Anitta se pak už nikdy nesnažila vyvolávat Satana, já šel za farářem a poděkoval mu a všichni jsme žili štastně a spokojeně.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Milusha Milusha | Web | 8. ledna 2012 v 14:05 | Reagovat

Krásné ... :-) ‼ ..

2 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 8. ledna 2012 v 14:29 | Reagovat

[1]: Až tak? xD

3 Elizabeth Strange Elizabeth Strange | Web | 8. ledna 2012 v 16:39 | Reagovat

Kruťárna! Vážně masakr, ale super! :-)

4 Wickey Wickey | Web | 8. ledna 2012 v 17:42 | Reagovat

No to bylo krutýý :-D Moc se ti to povedlo:-)

5 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 8. ledna 2012 v 17:49 | Reagovat

[4]: Děkuju :-).

6 666 666 | Web | 8. ledna 2012 v 20:27 | Reagovat

To je hezký a ta křída mi připomíná něco z denní hlídky tam mají zase křídu přání :-D

7 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 8. ledna 2012 v 20:39 | Reagovat

[6]: Jo? To vůbec nenám :-D.

8 Alex Alex | Web | 8. ledna 2012 v 20:49 | Reagovat

hihi :)... děkuji :))

9 Renys Renys | 9. ledna 2012 v 9:21 | Reagovat

Pěkné,poslouchala si přitom NW,že "Anitt"?? xD
Jinak je to celkem zvláštní,myslím,že Satan by Anittu upalil za to,jak,když ji teklo do bot se přidala na dobrou stranu...Myslím,že kdyby ji ten Kluk do toho ohne dal tak by ji Satan nechal zhořet..No ale budiž,Tvuj přibeh...Ale bylo by dobré,kdyby si napsala i něco bez Happy Endu :)

10 Divná Rockerka Divná Rockerka | Web | 9. ledna 2012 v 11:18 | Reagovat

Úžasný. Tvůj příběh mě uchvátil. Jseš opravdu dobrá spisovatelka :) :)

11 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 9. ledna 2012 v 14:21 | Reagovat

[9]: Právě že vůbec neposlouchala :-D.
Právě proto do toho šahal on a né ona, jinak by bylo po ní a původně tam fakt měla shořet, ale po takovém optimistovi přece nemůžeš chtít unhappy end xD xD xD.

12 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 9. ledna 2012 v 14:41 | Reagovat

[10]: Děkuju :-).
Já si to sice nemyslím, ale tohle mě vážně potěšilo.

13 Deathgirl Deathgirl | Web | 9. ledna 2012 v 15:56 | Reagovat

Tak toto sa ti veľmi podarilo, super :)

14 niki-chan niki-chan | Web | 9. ledna 2012 v 19:57 | Reagovat

skvělá povídka a hodně uchvacující :-) hlavně ten námět...

15 Reni Reni | Web | 9. ledna 2012 v 20:38 | Reagovat

Zajímavé ^^ Poslední věta mě ale rozesmála, oproti náladě celé té povídky to skoro vypadalo, jako bys ukončovala pohádku :D

16 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 9. ledna 2012 v 20:47 | Reagovat

[15]: No já vím, taky jsem si všimla xD.
To dokazuje že jsem prostě totálně... xD

17 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 9. ledna 2012 v 20:53 | Reagovat

[15]: No vlastně když už jsme u toho, celá ta povídka mi něčím připomíná pohádku xD xD.

18 Wildes Wildes | Web | 13. ledna 2012 v 1:23 | Reagovat

Dobře ty! :)
Slíbila jsem, že nebudu kritizovat pravopis (taky se občas překlepnu), ale obsah ;).
V povídce bylo několik příjemně překvapivých momentů, námět je také dobrý, je to odlehčené, poutavé a čtivé.
Palec nahoru! :)

19 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 13. ledna 2012 v 13:37 | Reagovat

[18]: Děkuju :-).
Pravopis mi klidně kritizovaz můžeš za to bych byla vděčná poněvač já si to po sobě 10x přečtu stejně plno věcí přehlídnu a docela mě sere, že tam pak mám chyby xD.
A taky děkuju za zhodnocení obsahu. Jak vždycky říkám, do obsahu mi nestrkejte čumák, tak to většina lidí asi špatně pochopí, já jsem ráda když někdo řekne tak to na něho působilo, tak jakos to udělal ty :).
Docela by mě zajímalo, co byly ty překvapivé momenty? xD

20 Wildes Wildes | Web | 13. ledna 2012 v 15:43 | Reagovat

[19]: Pro mě byly překvapivé momenty např. to sešvihání Petra lískovou větvičkou (pod pojmem větvička jsem si představila maličký klacíček - hrome - ona to byla spíš větev), dál třeba to, že se nakonec nikomu nic nestalo a byl tam takřka pohádkový happyend.
Díky těmto pro mě překvapivým momentům to možná bylo takové jak jsem již napsala - hezky čtivé a odlehčené :).

21 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 13. ledna 2012 v 20:09 | Reagovat

[20]: No jo chudák, jak jsem mu to jenom mohla udělat xD :-(...

22 Wildes Wildes | Web | 13. ledna 2012 v 21:10 | Reagovat

[21]: A já se tak těšila, že umře :D

23 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 13. ledna 2012 v 21:16 | Reagovat

[22]: Ještě větší chudák :-D.

24 Wildes Wildes | Web | 13. ledna 2012 v 22:59 | Reagovat

[23]: Vždyť umírání je tak poetické :D

25 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 13. ledna 2012 v 23:33 | Reagovat

[24]: To je ale pro mě jako křestanského vegetariána trochu kruté xD.

26 Park taeyi♥ Park taeyi♥ | Web | 16. února 2012 v 17:47 | Reagovat

dokonalá:) opravdu povedená:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama