Výletík!

28. června 2014 v 0:55 | ♥ Tajemná Temnota ♥ |  † Zápisník mírumilovného podivína †
Ave!
Minulý týden jsem jela na takový malý výlet. Dělala jsem si "foto dokumentaci" mobilem xD.
Jela jsem navštívit tetu, strejdu, sestřenku a bratránka.
Ráno jsem musela vyřešit takový malý problém, no, on to byl mega velký problém a tak jsem se bála, že nakonec ani nepojedu, ale všechno se vyřešilo a mohla jsem jet.
Nakrmila jsem Kamila a napsala jsem sestře podrobný návod jak se o něho starat xD.
Pak jsem se sbalila a jela jsem. Vzala jsem si černobílé pruhované punčochy, sukni, černé boty, svoje staré rukavice a šla jsem. Venku bylo kupodivu ještě hezky teplo.
Přišla jsem na zastávku a čekala jsem.
Nastoupila jsem do autobusu a sedla jsem si úplně dozadu k oknu. Zatím, co cestující na druhé straně řady něco pořád t'ukala do telefonu, já jsem psala báseň do malého sešitu.
Když jsem pak vystoupila z autobusu s dobrou náladou málem mě trefilo.
Kde se vzal, tu se vzal objevil se tam můj bývalý kolega, kterého už tak dlouho miluju, ale on o tom pořád neví xD.
Nejdřív mě napadlo, co tam asi dělá a pak jsem ho chtěla jít aslepoň pozdravit. Neviděl mě.
Dívala jsem se na něho. Udělala jsem krom, abych šla k němu a pak zase krok zpátky. Připadalo mi to stupidní. Co tam může tak pozdě večer dělat? Vždyt' bydlí úplně v jiném městě. Určitě má přítelkyni a jede za ní. Kam jinam by taky jel že? A já mu budu něco říkat. To bude tak nevhodné. Pořád jsem tam tak šlapala a nevěděla jsem, jestli za ním mám jít nebo ne.
Musím!
Nemůžu.
Nakonec jsem si utřela oči a šla jsem pryč.
Na lavičce seděli nějací teenageři, pozorovali mě a smáli se. Chtěla jsem je jít zmlátit, ale co mi po nich že? At' si naserou.
Možná, že kdybych jim začala něco dělat, tak by je můj kolega musel přede mnou zachránit xD xD xD.
Šla jsem na autobus. Přemýšlela jsem o tom, jaký má můj bývalý kolega asi krásný vztah. A jak je stupidní můj "milostný" dopis, který jsem mu napsala a který mám v šuplíku. Měla bych ho sežrat. Ještě, že jsem mu ho nedala.
Nastoupila jsem do autobusu a pořád jsem o tom přemýšlela. Sedla jsem si zase úplně dozadu. Na další zastávce nastoupil takový dobře naladěný pár, sedli si do řady vedle mě na druhou stranu a pak se tam pořád smáli, objímali a pusinkovali.
Děkuju pěkně! To se zrovna hodilo -_- .

Autobus jel a jel a jela jsem někam dolů a přez koleje, kde to vůbec neznám. Pak jsme se otočili a jeli jsme přez další koleje a kolem kostela. To je tak krásný kostel! Mít takový kostel tady, tak jsem tam každou neděli!
Pak už jsem konečně dorazila na místo. Ani se nedivím, že je ten autobus tak drahý, když se jede až někam do západákov stanice xD xD.
Dorazila jsem k tetě. Protože už bylo celkem pozdě, tak jsme toho moc nedělali. Jenom jsme si povídali.
Druhý den ráno jsme byly se sestřenkou samy doma. Teta se strejdou byli v práci a bratránek ve škole. Já jsem se vzbudila v 10:30h. Což je na mě celkem dost brzo xD.
Zdál se mi hrozně debilní sen.

Umyla jsem si zoubky, převlíkla jsem se a pak jsem si šla vzít k snídani veganský jahodový jogurt, který mi koupili. Měla jsem už fakt hlad xD.
Sestřenka vstala asi za hodinu. Pak jsme vařily oběd. Udělaly jsme rýži s cuketou a tofu v sójové omáčce. Bylo to moc dobré. Já jsem říkala, že jsem tam jako na dovolené xD. Můžu si vybrat co budu jíst, v čem budu spát, co budeme dělat. Doma otevřu ledničku a nic tam není, otevřu špajzu a nic tam není, otevřu skříň a nic tam není xD xD xD.
Potom jsme šly na poštu a do obchodu.
Sestřenka si kupovala nějaké oblečení a šly jsme spolu do jedné převlékací kabinky xD. Je jedno, co si ti lidi domysleli, stejně si to domysleli blbě xD.
Pak jsme šly čekat na tetu. Teta šla ještě k holiči a my se sestřenkou jsme šly na kávu. Sestřenka si dala kávu a já kofolu. Potom jsme šly všechny tři do obchodu a pak domů. Já jsem si koupila krabici sójového mlíka a hned jsem ho pak celé vypila xD.
Večer jsme se chtěli dívat na nějaký horor. Sestřenka nám dala počítač at' to vybereme. Já a bratránek jsme vybírali a vybírali. Četli jsme latinské názvy hororů a domýšleli si, že to jsou kletby xD. Nakonec jsme vybrali film Chata v lese. Nebo jak se to jmenovalo. Ale než se to stáhlo, tak jsme se ještě dívali na Terkel má problém. Ty vole, to je tak sprostý film xD. Ale je to sranda xD.
Pak už se stáhl ten horor. Je to taková blbost, nebylo to ani moc strašidelné, ale byla to sranda. Já jsem celou dobu fandila fet'ákovi a líbil se mi konec toho filmu.
Potom jsme šli spát. Další den ráno, ehm, zase asi v poledne jsme se sestřenkou vstaly a já jsem si dala čokoládový jogurt.
Pak jsme vařily oběd. Měly jsme kukuřičné špagety s rajčatovou omáčkou, tofu a olivami. Jsem to říkala, jako v hotelu xD. Sestřenka se mě ptala jestli sním olivy, že to většina lidí nemá ráda. Je to vegan, je to zdravé. Jen do toho.
Potom jsme pustily televizi a začly tam Upíří Deníky xD.
Volala mi mamka, kdy přijedu, tak jsem říkala, že později, protože jsem se ještě musela dívat na Stefana xD.
Potom jsem jela domů. Sestřenka mě šla doprovodit na zastávku. Byly jsme na zastávce a za chvilku bžuuuuum a autobus kolem nás projel a jel si v klidu dál. Nejprve jsme čuměly, co to sakra ten vůl dělá a proč nezastavil. Potom se ale sestřenka podívala, že tady ten autobus nestojí, jenom na té vedlejší zastávce xD.
Další jel za 20 minut, tak jsme šly na vedlejší zastávku a čekaly jsme tam. Tam už mi konečně zastavil xD.
Dojela jsem a měla jsem 45 minut čas, než mi jel další autobus. Tak jsem šla do Kauflandu. Měla jsem hlad. Koupila jsem si tam sušenky. Sedla jsem si na lavičku a čekala jsem, kdo si ke mně přisedne, abych se sním mohla podělit. Ale nikdo si nepřisedl.
Potom jsem už dojela domů.Foto dokumentace:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wickey Wickey | Web | 29. června 2014 v 8:19 | Reagovat

Nejdřív odpovědi na tvé komentáře:
Jistěže se s rovným roztahovákem spí. :-D Je to roztahovák jako každý jiný, takže kdybys ho na noc vyndala, dírka ti zase sroste ; -; :-D
Ano, ta písnička je skvělá, taková hrozně zvláštní.. :3 :-D
Oh, samozřejmě že mám ráda Falling In Reverse! :3 Už takové dva roky. :-D

A teď ke článku :-D
Páni, napsala jsi mu dopis a nedala mu ho? To je škoda, já vám fandila.. :D :/
Obdivuju, že ti taková veganská jídla chutnají, já vidím cuketu a navaluje se mi o.o :-D
Dívat na Stefana? :D :D :D Už se konečně díváš na Upíří deníky nebo co? :-D
A ty tvé rukavice vypadají opravdu dobře, i když jich je na fotce jen kousíček ; w; :-D

2 Miss Nothing Miss Nothing | Web | 29. června 2014 v 13:59 | Reagovat

Celkom zaujímavý výlet. U nás doma je to s tým jedlom úplne tak isto, to pobavilo. A čo sa týka toho kolegu... viem aké to je, tak isto to mám so spolužiakom, lenže tu je blbé to, že my sme úplne fantastický kamaráti a on má frajerku ktorá tento rok maturovala (a my sme boli tento rok prváci) aaach, hnusný pocit...
a bio čoko-kokosky je tá najsamfntastickejšia vec na svete :3 my vždy keď ich máme doma tak si poviem dám si jednu a zrazu HOP a je preč celý balíček :D

3 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 29. června 2014 v 14:47 | Reagovat

[1]: Já nám kupodivu ještě pořád fandím :-D.
Mně jediné co fakt nechutná je mrkev blééé xD. U těch Upířích Deníků to byl asi první díl co jsem viděla celý xD. A ty rukavice ty jsou už asi 5 let staré a zničené :-D, ale děkuji.

[2]: Tak to musí být hnusný pocit.
A máš pravdu ty sušenky jsou úplně boží!

4 Evil Evil | Web | 29. června 2014 v 21:07 | Reagovat

achjo.. měla jsi jít za tím tvým kolegou.. nojo.. ale to se mi lehko řekne.. ne všichni jsou taková držka jako já, že by ho přišel pozdravit.. papání vypadá hrozně zajímavě :-) mňam, i když tofu jsem snad nikdy neměla.. a jestli jo, nevím o tom.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama