This is way how we live in LooserVille

29. září 2014 v 1:50 | ♥ Tajemná Temnota ♥ |  † Zápisník mírumilovného podivína †
SOBOTA
Potřebovala jsem jít do obchodu a ségra chtěla jít semnou.
Už jsem říkala, že v Kauflandu začli prodávat Halloween. Nejprve si ségra vybrala časopis a pak jsem zapištěla: "A ted' Halloween!" a pak jsem si tam vybírala, co všechno si koupím.
Koupila jsem si samolepky s netopýry a světýlko s netopýry. Bylo tam fialové s čarodějnicí nebo bílé s netopýrama. Pak jsem si chtěla ještě koupit mega velkou pavučinu na zed', ale ségra říkala, že už toho mám nechat a jít.
Já: "A ted' sušenkýýýý!"
A šla jsem si koupit sušenky.
Sušenky jsem snědla už po cestě domů. Doma jsem si udělala kakao a zprovoznila jsem světýlko.

NEDĚLE
Nic zajímavého se nedělo


PONDĚLÍ
- hm-
Potom jsem šla do TESCA. Strašně pršelo a bylo mi zima. Dokonce jsem šla špatně, protože jsem nedávala pozor na cestu. Ale náš LooserVille je unikátní v tom, že je jedno kudy jdete, vždycky dojdete tam kam potřebujete.
Nejprve jsem koupila písek na koupání pro Kamila a hřebínek a taky hobliny a granule.
Chudákovi Kamilovi včera vypadaly chlupy a já nevím proč. Našla jsem je na zemi. Ale Kamil vypadá naprosto v pořádku. Budu ted' na něho ale dávat větší pozor.
Sobě jsem koupila pomazánku a vanilkový jogurt. Mám sice radši čokoládový, ale nemůžu jíst pořád to stejné, jinak by mi brzy přestalo chutnat. Ale ten vanilkový byl taky dobrý.
A ještě jsem si koupila sójové mlíko, protože bylo slevněné ze 74 Kč na 34 Kč. No nekup to holka!
Pak jsem se vracela zpátky. Svítilo sluníčko a tak jsem si nakonec sedla na lavičku před kostelem.
Už jsem od tamtud nechtěla odejít xD. Bylo tam hezky. I když už se těším na zimu. Ne že by zelená tráva barevné listí a švitoření ptáčků nebylo hezké, ale je to pro mě až příliš rušivé. Rači mám sludený sníh, tmavé stromy a krákaní havranů.
Když jsem pak došla až ke kostelu, zjistila jsem, že u dveří zase někdo nechal rozházené plastové flašky. Tak jsem si řekla, že je musím jako správný křest'an uklidit. A pak jsem si řekla, že jako správný vegan a ekolog je musím odnést do tříděného odpadu xD. A tak jsem na ně šlápla gládama a pak jsem je odnesla do tříděného odpadu. Domů jsem se tedy vracela jinou cestou. Přišla jsem k silnici a zjistila jsem, že jeden přechod je moc daleko a ten druhý je ještě dál, takže bych se zase vracela zpátky. Takže jsem to jako správný rebel jenom tak napálila skrz hlavní cestu xD.
No nic mě nepřejelo xD.
- hm -


ÚTERÝ

- práce -
STŘEDA
Nepamatuju si, že by se stalo něco zajímavého xD.

ČTVRTEK
Když nejsem v práci, tak se celkem nudím xD.

PÁTEK
- úřad -

SOBOTA
Byli jsme na oslavě. Měla jsem objednané veganské jídlo. Bylo to naprosto luxusní. A pak, že nemůžete ani nikam jít a musíte na oslavách okusovat pokojové rostliny xD. Stačí otevřít pusu předem. Navíc ten pán, kdo vlastní tu restauraci je tetin známý.
Na oslavě byl i přítel mojí sestřenky. Poprvé jsem ho viděla na živo. Všem se nám hezky představil, já nejprve jenom zírala a pak mě napadlo, že bych mu taky měla říct svoje jméno, protože ho asi určitě neví xD.
Na oslavě jsme zpívali, česky, ponaszymu a polsky, takže nám chudák houby rozumněl xD. Z jedné písničky pochytil prý jenom slovo "ryby" xD. Teta pak ještě zpívala rusky a mad'arsky a pak ještě takovou písničku, které nerozumněl už nikdo xD.
Já se sestrou jsme měly zahrát na flétnu. Já jsem na flétnu hrála naposledy když mi bylo 12. Sice jsem nevěděla jak se některé noty hrají, ale znám délku not. Takže nikdo ani nepoznal, že hraju něco jiného než sestra xD. Hlavně, že to znělo dobře. O to přece šlo.
Taky jsme tam pili.
Strejda: "No, tak maso sice ne, ale ta vodka do tebe spadla dobře."
Já: "Tak aspoň něco ne?"
Byla to taková ta velká půlka, takže to skoro nikdo nevypil najednou celé. Kromě mě xD.
Ale taky jsem měla jenom dvě. Radši.
Potom šla mamka a tak dál už domů a já jsem tam ještě zůstala. Měla jsem zakázáno pít něco dalšího. No to jsem porušila.
Pila jsem čaj xD. Ale to jsem určitě zakázáno neměla.
Šla jsem domů o něco později. Bylo to úplně kousek. Kdyby ty másla co chtěly pořád na internet vyšly ven, tak by možná chytili naší Wifi xD. Vidím na tu restauraci vlastně z okna.

NEDĚLE
Šla jsem k babičce, protože tam ještě byla teta a strejda a bratránek a sestřenka a její přítel.
Nakonec jsme já, sestřenka a její přítel šli do obchodu.
Neprve se chtěli podívat na boty, tak jsem se šli podívat na boty. Hned co jsme tam vešli jsem začala pípat. Tak se ta prodavačka ptala, jestli někdo nemá boty od nich. Tak jsem říkala, že já. Sundala jsem botu a ona mi to odpípla.
Sestřenčin přítel se mě pak ptal jestli dobrý, když viděl jak tam cupitám a jak se pak snažím obout si botu xD.
Pak jsme šli do Kauflandu. Já jsem jim pořád chtěla koupit sušenky nebo bonbóny, ale oni nechtěli xD.
Šli jsme na Halloween. Zase jsem tam vybírala hromadu věcí než sestřenčin přítel řekl, že je třeba končit s blbnutím, protože už je hodně hodin. Tak jsem sklapla a šli jsme. Ještě jsem se jich zeptala jestli na ten Halloween nechtějí pilu a jestli nechtějí sušenky. Pak jsem koupila co jsem měla a šli jsme.
Stáli jsme u pokladny a sestřenčin přítel šel ještě do lékárny.
Já: "Kam šel Medvěd Koblih?"
Sestřenka: "Kdo??"
Já: "No, já všem dávám takové zajímavé přezdívky, protože si nepatuju, jak se jmenujou."
xD xD xD xD
Konečně jsem v Kauflandu nepípala a šli jsme. Já jsem už pak šla domů a sestřenka a Medvěd Koblih pokračovali zpátky k babičce.
Myslím, že když jsme odešla tak se asi sehnul k sestřence a říkal jí něco v tom smyslu "Ta tvoje sestřenka je trochu padlá na hlavu ne?"
Určitě xD. Ale přežil to a nezbláznil se a to je hlavní xD. Protože ti dva jsou strašně roztomilí. Nejrači bych je k sobě přilepila lepidlem a pak jim dělala zamilované fotky xD xD.
Jinak Kamil se mi zase snaží sežrat moje spodní prádlo a došly mi sušenky a kakao.A ještě vám ukážu to světýlko, co jsem si koupila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu? Prosím klikni

KLIK 100% (541)

Komentáře

1 Evil Evil | Web | 29. září 2014 v 5:13 | Reagovat

:-D prej medvěd koblih :-D nene :-D jak to tak pozoruju, tak Kamil ti už musel sežrat všechno a ty se brzo usušenkuješ :-D jinak mým pískoušům taky vypadávají chlupy.. mají stejnou srst jako činčily.. tak jim asi vždycky nějaký chlupy vylínají.. fakt je pohladim a hrst chloupků.. ale nejsou plešatý, to ne..
pracák raději neřeším.. vymejšlí si tam zhovadilosti a najdou si sebemenší kravinu, aby tě mohli vyškrtnout.. taky mi to udělali.. naprosto tě chápu.. jenom přidělávaj starosti..
a jinak.. kdyby v zimě nebyla zima, tak mi taky nevadí.. ráda se dívám na sníh.. ráda se v něm hrabu.. ale nenávidím, když spěchám do práce a klouže mi to :-D a to, že pořád v krámech pípeš je záhada :-D

2 Lola Lola | Web | 29. září 2014 v 21:59 | Reagovat

A prezidentovi!! a DO NOVIN!!! xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD..... jako já taky nechápu, jak tě můžou vyhodit z pracáku, když si sháníš práci, kterou vlastně už máš..

3 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 30. září 2014 v 0:32 | Reagovat

[1]: kamil mi dokonce sežral i sušenku xD. No jemu jich právě vypadlo hodně najednou a bylo to vidět. Ale ted' už je to v pořádku nic z něho nepadá. Taky nemám ráda když mi to klouže :-D. A co mi ta paní odpípla ty boty, tak už nepípám :-).

[2]: Že? To jsou pěkní úředníčci pomocníčci.

4 silluety silluety | Web | 30. září 2014 v 15:48 | Reagovat

:DD bože :D nepochopím proč tě sakra vyhazovali :D
měla jsi super tejden ne? :DD aspoň si se pobavila :DD

5 themadsilence themadsilence | Web | 1. října 2014 v 20:46 | Reagovat

Jinak Kamil se mi zase snaží sežrat moje spodní prádlo a došly mi sušenky a kakao.

:DD
a ta situace s mamkou a prezidentem :DD

píšu komentáře napíču, ale bavilo mě to číst :3

6 Aydee666 Aydee666 | Web | 1. října 2014 v 21:16 | Reagovat

pošleme to prezidentovi :D To jsem se tady nasmála :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama