Welcome to The Resistance

18. září 2014 v 23:06 | ♥ Tajemná Temnota ♥ |  † Zápisník mírumilovného podivína †
Ave!
Dneska vám napíšu o apokalypse v našem malém městečku LooserVille a o hrozných problémech jeho malé podivné obyvatelky Temnotky.
Včera v noci jsem napsala báseň.
Dneska v poledne mě mamka budila, protože potřebovala, abych šla bráchovi zaplatit kroužek.
Vstala jsem a jako první jsem potřebovala na WC.
Když v tom se z hlásiče sirény ozvalo: Objekt narušen! Objekt narušen! Budeme informovat policii!
Moje reakce byla asi taková: Apokalypsa! Ted'? Zrovna když jsem na záchodě? Zombie! Musíme se rychle sbalit!
Pak jsem vyšla ven a ptala jsem se mamky at' mi řekne co to hlásili, protože jsem nějak blbě slyšela a tak mi to zopakovala.
Já: "Ty vole jaký objekt?" Mimozemšt'ani nebo zombie? Musím zachránit Kamila!
Šla jsem do kuchyně a dívala jsem se ven, kdy se začnou objevovat zombie, ale nikdo se neobjevil xD. Tak jsem se nachystala a šla jsem se obléknout. Jenže jsem zjistila, že všechny kalhoty mi jsou velké.
Všechno co jsem si oblékla mi spadlo až ke kotníkům, takže jsem usoudila, že v tom jít nemůžu. I kalhoty které mi byly malé jsou mi velké. Moje jediné kalhoty visely mokré -_- .
Takže jsem si vzala sztrample čemuž se normálně říká punčochy a sukni a šla jsem. Aby mi nebyla zima vzala jsem si kabátek.
Venku svítilo sluníčko a bylo počasí jako v létě. Všichni se na mě pořád divně dívali.
Vyřídila jsem co jsem měla a šla jsem do obchodu pro chleba a zápalky. To byl můj další úkol.
Šla jsem do Kauflandu. Je nejblíž. Nemohla jsem nacpat desetikorunu do toho příšerného Bohem proklatého nákupního vozíku, tak jsem si musela vzít jiný.
Přišla jsem do Kauflandu a všechny ty lidi tam jsem chtěla obejmout xD. Normálně mezi lidma skoro vůbec nejsem, jenom v práci a v práci se tam objímáme skoro pořád xD. Tak mi to asi nějak chybělo.
Jedné paní tam spadly z regálu boty, chtěla jsem jí je podat, jenže paní nebyla nijak stará a mojí pomoc vůbec nepotřebovala. Než jsem jí stačila pomoct sehla se a vzala je sama. Nesmím se zase tak vnucovat xD.
Došla jsem k pečivu. Vzala jsem chleba a šla jsem k pokladně.
Zaplatila jsem a PÍP! PÍP! Zase to začalo pípat!
Jejky, já jim tam fakt nekradu! Jestli já tam budu pípat ještě jednou, tak mi asi fakt přijde namlátit ten chlap z ochranky. To bude konec!
Prodavačka se na mě ošklivě dívala a já jsem se snažila sbalit chleba do tašky a zmizet tam odsud jak nejrychleji to jde!
Šla jsem z obchodu a kde se vzal tu se vzal šel po cestě pes. Byl takový divný. Ani moc nevypadal jako pes. A namířil si to na silnici mezi auta.
Ty kupodivu ubraly rychlost a nepřejely ho. Já jsem tam za ním chtěla hned skočit a vzít ho z té silnice pryč, jenže mi došlo, že alespoň já bych se měla rozhlédnout, protože přejetá už mu nijak nepomůžu.
On si ale zatím zase v klidu přešel na chodník a jako by moc dobře věděl kam jde si odešel. Já za ním chtěla běžet a křičet Počkej! Já tě musím zachránit! Ale už byl ode mně daleko a běžet za zvířetem které mě vidí poprvé v životě mi nepřišlo jako dobrý nápad.
Možná ho tam půjdu ještě hledat, protože nemám ráda, když mi uteče někdo, koho chci zachránit xD.
Když jsem přišla domů, dostala jsem vynadáno, že jsem zapomněla koupit zápalky xD.
No jo, ale myslete na zápalky když je vaše mysl zaplněna představami o miliardách sadomasochistických praktik, které můžete provozovat se Stefanem Salvatore a Klausem Mikaelsonem.
Dělám si srandu xD xD xD.
Doma jsem nakrmila holuby, kteří jsou pořád u mě na balkóně. Měli hlad. Už jsou velcí. Už brzo odletí a budu to tam moct uklidit.
A uklidila jsem vosk.
Když jsem pak přišla k internetu čekalo na mě překvapení. Larry came out!
WOW! Harry to poslal na twitter. No o tom tu ještě určitě napíšu. Ale aaaa! Konečně!
A nakonec jsem si ještě zapomněla uvařit oběd na zítra do práce, takže jsem ho vařila ted'.
A to by bylo všechno o čem bych vám ráda dneska z LooserVillu napsala.
Doufám, že vás naše příhody alespoň trochu baví a rádi se zase vrátíte přečíst si co dalšího se mi přihodilo.
Pokud tedy ovšem bude Bůh milostivý a nějaké příhody mi sem zase naprogramuje xD.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lofn Lofn | Web | 18. září 2014 v 23:44 | Reagovat

Své zážitky jsi popsala tak dobře,že mě to pobavilo :-D ,zvláště to,jak nemáš ráda,když ti utíká někdo,koho chceš zachránit :-D .
S tím pípáním se mi to také stalo,někdy se jim to zblázní.A víš co nesnáším nejvíc?
Protivné nepříjemné prodavačky :-D A také to,když jim nahlásíš počet rohlíků a oni ti to přepočítávají a to i přes to,že tam chodš pravidelně,že tě znají a musí přece vědět,že nekradeš.
S tím pomáháním - to je od tebe pěkné,já si této vlastnosti na lidech cením.
Mám ale osobní zkušenost,že to lidé někdy nedokážou příjmout a myslí si,že je chceš obtěžovat - například jsem při placení zachytila jedné paní sklenici se zeleninou,jelikož mi bylo jasné že se jinak rozbije a ona se na mě v první chvíli podívala,jako že jí to kradu,až po chvíli mi pak děkovala.Příklad číslo dvě - důchodci kupovali malému vnoučeti nějaké pěnové bonbony a já jsem jim řekla,at ho to nenechají jíst samotného,že zrovna tento typ bonbonu se slinami může zvětšit objem a mohl mi se dusit... Dívali se na mě,jako kdybych měla dvě hlavy,ale potom mi také děkovali....
Někdy si říkám,kam se ten svět ubírá,
slušný člověk si připadá jako exot...
Děkuji ti za komentáře a pochvaly :-)

2 Lola Lola | Web | 19. září 2014 v 20:13 | Reagovat

Taky pořád pípám xD a mám dokonce zkušenost se svojí drahou originální babičkou xD pípaly jsme tak v tescu a ona tam dělala kravál, že ať se nám aspoň někdo omluví, že se tady každý teď na ni dívá jakože krade! A že chce mluvit s ředitelem! a omluvu a kecyxD! xD xD xD xD No a pak s ní někam běžte xD

A ještě k tomu rozhlasu, jaký objekt byl vlastně narušen? xD

3 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 19. září 2014 v 22:39 | Reagovat

[1]: Ani se ti nedivím :-D. A nemáš zač :-).

[2]: Tak to máte dobré xD.
No to právě nikdo neví xD.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama